Detoxbody

Detoxbody, AnduLight Lipo Re-Modulation teknolojisine ait LLLT ışınları, yağ hücrelerinin derinlerine nüfuz ederek yağı su ve gliserole dönüştür ve bunların hücre duvarında bulunan porlar (gözenekler) aracılığıyla dışarı çıkmasını sağlar.

AnduLight Lipo Re-Modulation, yağ azaltma ve vücut şekillendirme uygulamalarını ve Liposuction'in cerrahi olmayan alternatifini size ağrı, kesi ve iğnesiz bir şekilde sunar.

Bilimsel olarak da pek çok çalışma ile kanıtlanmış bu yöntem, depolanan içeriği, adipoz (yağ) hücrelerinden serbest bırakmak için vücudun doğal sürecini uyaran fotobiyomodülasyon (Photobiomodullation veya LLLT) ışık teknolojisini kullanarak çalışan devrim niteliğindeki en son teknolojidir.

AnduLight, farklı nanometrelerde ışık enerjisi kullanarak vücudun doğal yağ yakma sürecini uyaran ve aşırı yağın biriktiği belirli vücut bölgelerini hedefleyen, klinik olarak kanıtlanmış bir teknik kullanır. Vücudun belirli bölgelerine yerleştirilerek kullanılan AnduLight Pedleri yağ hücrelerinde kimyasal bir sinyal tetikler.

Detoxbody AnduLight ile birlikte eş zamanlı yapılan Andulasyon uygulaması ile serbest kalan yağ ve toksinlerin lenfatik sistem vasıtasıyla vücut dışına atılması sağlanır.

Yani kısacası; DetoxBody yağları su ve gliserole çevirir. Eş zamanlı uygulanan Andulasyon Terapisi de bunların dışarı atılmasını sağlar💫

Detoxbody