Andulasyon

Andulasyon Terapi Sistemi, düzenli kullanımda endorfin salınımını sağlar. Mutluluk hormonu olarak da bilinen endorfin, insan hayatını etkileyen ruhsal ve fiziksel sıkıntıları da hafifletmesiyle mutlu bir hayat için kilit rol oynar.

Andulasyon Terapi Sistemi ile gerçekleşen tedavi süreci, kırmızı ve kızılötesi ışık kombinasyonları ve belirli mekanik uyarıcılar ile uygulanır. Biyofiziksel tedavi olarak da anılabilecek bu sistem, ısı, kızılötesi radyasyon, titreşimler, ultrasonik veya infrasonik sesler, ultraviyole ışınlar, lazer ve manyetik alanların yönetimi ile yapılan tedavi yöntemidir.

Geleneksel medikal yöntemler ile kontrolü zor olan migren ağrıları, huzursuz bacak sendromu gibi sağlık sorunlarının tedavisinde kullanılmasının yanı sıra sağlıklı zayıflama için de çağın en etkin uygulamalarından birisidir. Hücre metabolizmasını da uyaran Andulasyon terapisi ile hücre yenilenmesi hızlanır. Böylelikle, Andulasyon sistemini düzenli uygulayan kişide anti aging gelişimi gözlemlenir; hormonal ve genetik faktörlerden dolayı ortaya çıkan selülit, kırışıklık ve vücuttaki sarkmalar gibi yaşlılık etkileri azalır. Cildin sıkı ve pürüzsüz gözükmesini sağlar, kilo sorunlarıyla mücadelede etkin rol oynar.

Andulasyon