Striort Çatlak Tedavisi

Striort Çatlak Onarım Tedavisi, çatlakları yok etmede en etkili orta moleküler methottur. Çatlak çizgilerinizin üzerinde tek tek çalışarak oradaki kolajen bağ dokunun güçlenmesini sağlar. İşlem yapılan bölgede çatlakları onardığı gibi sıkılaştırmayı da sağlamaktadır. Onarım yapılan çatlaklarda tek seansta %80’e kadar iyileşme gözlemlenir.

Bu iyileşme oranı kişinin cilt yapısı ile alakalıdır. Deri yırtığı olarak tanımlanan vücut çatlaklarının barındırdığı kolajeni canlandırma temeline dayanan bu sistem; iğne, kesi ya da lazer gibi işlemleri içermez ve striort çatlak tedavisinde özel bir vakum sistemi kullanılmaktadır.

Nasıl Uygulanır?

Yeni nesil çatlak onarım methodu olan Striort, kan akışını hızlandıran ve özel solüsyonlar kullanılarak tasarlanan S-Tech, isimli vakum özellikli bir cihaz ile uygulanır. Danışanın çatlaklarının olduğu bölgeye özel solüsyonlar uygulanır ve kan akışının hızlanması için 10-20 dk. beklenilir. Bu bekleme sürecinden sonra vakum ile çatlaklar üzerinden çatlak yönüne doğru yapılan ileri geri hareketler ile gezinilir. Bu method özel solüsyonların yardımıyla elastin ve kolajen proteinlerini uyarma, çatlaklar üzerinde oluşturulan kontrollü hasar ile birlikte deri yırtıkları üzerinde iyileşme prensibine dayanır. İşlem 40-60 dakika arasında sürmektedir. İşlemin neden olduğu morluk ve kızarıklık 5-7 gün içerisinde iyileşir. Son derece güvenli ve zararsız bir yöntem olan Striort, işlem sonrasında ciltte kabuklanma ya da lekelenme gibi yan etkilere neden olmaz. Seansa giren danışanlarımıza 21-28 günlük ev devam ürünleri verilir. Bu ürünlerin düzenli kullanımı çatlak onarımı için oldukça önemlidir.

Acı ve Ağrı Oluşur Mu?

Striort işlemi neredeyse ağrısızdır ancak bazı hassas bölgelerde kişinin acı eşiğine bağlı olarak hafif derecede ağrı oluşabilir.

Seans Sayısı Ne Kadar Olmalıdır?

Seans sayısı kişiye göre değişmekte olup minimum 1 maksimum 3 seans olarak belirlenir.

İlk Seansta Sonuç Alınır Mı?

Tek seansta %80'e kadar başarı oranı mevcuttur. Ancak bu oranlar kişiden kişiye göre değişmektedir. Ev devam ürünlerini düzenli kullanmak, etkiyi ciddi derecede artırır.

Striort Çatlak Tedavisi